Odjakživa mě zajímaly vnitřní příběhy lidí a velice mne baví zkoumat, bádat a nechávat se překvapovat. Své příběhy jsme si někdy dříve vytvořili a svým způsobem zvolili sami a to je velké štěstí, protože také jsme ti jediní, kdo vše může změnit. V našem podvědomí je uloženo množství informací. Když najdeme důvody, příčiny potíží, pochopíme souvislosti, odemykáme bránu k pozitivní změně a dál pak žijeme lépe, v souladu s vyšším řádem.

Ve své poradenské praxi pomáhám přinášet úlevu v psychické i fyzické rovině a nastolit rovnováhu, těla, mysli a ducha. Pracovat je možné s jakýmkoli stresujícím tématem a vždy zdůrazňuji (protože to znám z vlastní zkušenosti), že ať je situace jakkoli nepříznivá, zdánlivě neřešitelná, vždy je cesta ven, vždy je možné něco udělat, aby bylo lépe, a tak POSTUPNĚ naplnit touhy duše a žít spokojený život.

Ke každému klientovi přistupuji maximálně individuálně a přes svalový test nacházím nejvhodnější postupy pro jemné uvolnění stresu a harmonizaci organizmu.

Postupem času na základě zkušeností a studií jsem vytvořila vlastní transfomační styl práce pro uvolnění stresů z těla a z celého energetického systému jímž lidská bytost je.

Jde o více účinných, uvolňujících technik, propojených do jednoho funkčního celku, takže velmi efektivně vyhledáme a bezpečně zpracujeme blokády bránící volnému toku energie a dosáhneme rovnováhy a harmonie. 

Nově spolupracuji s kolegyní Zuzanou Krupičkovou: www.dobrymsmerem.cz 

Kontakt

Karolína Rutová

+420 777 146 760

karol.rutova@seznam.cz

Nově mě zde můžete sledovat na Facebooku: RADOST ZE ZMĚNY

Náchodská 617/142
190 00 Praha 9 - Horní Počernice

a

Ordinace MUDr. G. Krejčové
U Vojenské nemocnice 10 
Praha 6 - Střešovice

www.homeopatiecz.com