Jsem terapeutka, lektorka, mentorka a průvodkyně konstelacemi

Vedu terapie individuální i skupinové, Rodinné a systémové konstelace,

Moje práce mi přináší radost, baví mě a velmi mě naplňuje. Jsem za ni životu vděčná.

Vystudovala jsem technicky zaměřenou školu. Vždy jsem ale přemýšlela o životě a vždy mě zajímaly příběhy. Příběhy lidí... a hlavně hlubší důvody, proč někdo žije spokojeně a jiný se trápí? Psychologie, souvislosti, vlivy okolí, podmínky, ze kterých pocházíme, genetické dispozice zdraví, nemoci. Postupem času jsem se těmito otázkami zabývala stále více do hloubky. Díky svému ekzému jsem se dostala přes práci s podvědomím ke kineziologii. Už bez ekzému pak k rodinným konstelacím, reiki, energetice těla a dále zájmově k dalším léčivým a obecně harmonizujícím oborům, jako např. k homeopatii, čínské medicíně okrajově k ayurvédě, feng shui a dalším. Vystudovala jsem kineziologii One Brain, Rodinné konstelace, Duhový systém, studovala jsem psychologii, šamanismus - medicínský kruh, stala se instruktorkou kineziologie One Brain, učitelkou Rei-ki, Duhového systému, spoluvedoucí ženských seminářů. Pročetla a prostudovala jsem spoustu knih, článků z oboru psychologie, filozofie, náboženství. Mezi tím jsem se při své práci setkávala a stále setkávám s lidmi a jejich příběhy. Díky tomu jsem zjistila a hlavně také sama na sobě mnohokrát ověřila, jak rúzné faktory - myšlení, cítění, činy a třeba i strava - velmi ovlivňují naše tělo, životy a život na Zemi vůbec.

Zajímá mne vše, co má blahodárný vliv na dobrý život v radosti, harmonii, lásce a štěstí. Věřím v dobro a v to, že na světě může být a je čím dál lépe.

Jsem si velmi dobře vědoma toho, že si život a svět tvoříme sami v souladu (větším nebo menším) s vyššími principy bytí a k tomu chci přispívat pro nejvyšší dobro své a všech ostatních.