leden 2019

Jdu opět dál. Uplynulý rok byl pro mne rokem Velké změny. Život mne vede opustit vše, co už je "přežité"

Vydávám se po své cestě s novým elánem a chutí. Opouštím vše naučené a jdu až za to. Dávno se uvnitř hlásil o slovo objevený, ale nežitý vlastní intuitivní pracovní styl. Nastal čas ukázat vše světu. Kombinace všeho co ve mě zůstalo z bohatého studia a zkušeností z praxe, s intuicí a impulsy od klienta, to je ono, nové, neomezené možnosti. Je to vzájemně propojený proces, kdy následuji to, co si žádá přítomný okamžik. 

Je to nádherné dobrodružství a ke všemu naplňující a smysluplné.

leden 2012

DUHOVÝ SYSTÉM

Stojím na začátku nové cesty.…..

Tomuto okamžiku předcházelo určité období přehodnocování, zkoumání a bilancování, jak dál ve své práci. Nebylo pro mne jednoduché rychle a lehce se rozhodnout. Po letech směřování k vytyčenému cíli vyučovat metodu One Brain, což se mi také podařilo a v roce 2009 jsem se stala instruktorkou metody One Brain, jsem se ocitla ve zvláštní situaci. Shodou různých okolností a událostí pro mou práci zásadních, jsem byla postavena před otázku, zda za těchto změněných nových okolností mi vyhovuje pracovat a učit? Ptala jsem se sama sebe, zda opustit to, o co jsem tak dlouho usilovala a zda zůstat v tom, co mi přestalo vyhovovat. Ano, byla jsem ochotná ke kompromisům, a s odstupem času dokonce vidím, že k velkým. Toto vše trvalo nějakou dobu. Zrálo to, vnitřní dilema se stupňovalo, ptala jsem se sama sebe, zda si něco namlouvám, zda jsem ovlivněna, zda to, co cítím, je pravda……Důkladná analýza vnitřního stavu probíhala asi půl roku.

A najednou ….. jsem to jasně věděla.

Potřebuji jít dál svou vlastní cestou, potřebuji mít pocit maximální čistoty ve svých myšlenkách a činech.

Rozhodla jsem se a vím naprosto jistě, že moje volba je v tuto chvíli jediná správná.

Stojím na začátku nové cesty – výuky nového způsobu - a to je DUHOVÝ SYSTÉM

Pochopila jsem, že tímto rozhodnutím nezahodím a neznehodnotím vše, co jsem až dosud prošla, ale naopak, že na těchto pevných základech a zkušenostech mohu budovat, jít ještě dále. Díky svému rozhodnutí jsem získala dost energie a cítím, že najednou mohu ještě lépe využít svůj potenciál k tvorbě něčeho dobrého pro sebe, pro tento svět.

Daniel říká: „Život je velké dobrodružství“

Vydala jsem se na novou dobrodružnou cestu s Duhovým systémem.

Jsem vděčná, že stojím na začátku, u zrodu významného počinu, že jsem jeho součástí.

Duhový systém vznikl v Praze v roce 2011 a 2012 na základě studia, praxe, spolupráce a za podpory Daniela, stále se vyvíjí. Zároveň už teď je dokonalý :-)

Líbí se mi, že metoda je tvořena pro naše podmínky, že vznikla v naší české kotlince, prostě zlaté české ručičky, a to doslova pomyslíme li na svalový test :-)

Jsem jeden z prvních učitelů a těším se na dobrodružství s Vámi všemi, kteří máte chuť a odvahu objevovat skrytá tajemství a poklady.

 

leden 2006

Jak jsem se dostala ke Kineziologii One Brain

Jak už to tak bývá, nic v životě není náhoda...

Po narození syna „se mi začal dělat“ na rukou ekzém. Prošla jsem jako většina takto „postižených“ klasickou léčbou u kožního lékaře, ale dlouhodobě se nic zvlášť nelepšilo, spíše naopak. Ekzém, pokud se nemazal kortikoidy, se spíše rozšiřoval. V té době jsem začala hledat i jiné cesty. Došlo mi, že pokud se chci opravdu uzdravit, musím se zapojit sama do procesu opravdového uzdravení.

Bylinky, masti, homeopatie, práce s podvědomím, zkoušela jsem to, co mě nějak oslovilo, co mi bylo sympatické. V té době už milý ekzém trval jedenáct let a já šla (na doporučení kamarádky) na své první kineziologické sezení. Nemůžu říci, že jsem metodě bezmezně důvěřovala, spíše jsem byla v pozici vyčkávajícího, trochu skeptického, opatrného, ale otevřeného klienta. Jediné, co jsem věděla naprosto jistě bylo to, že chci už konečně změnit svou nevyhovující situaci.

Jaký byl můj radostný a vděčný údiv, když mi po třech sezeních ekzém zmizel !!!

Tenhle pro mne „zázrak“ byl prvním impulzem k tomu, že jsem se sama vydala na cestu studia. Postupně jsem dospěla k názoru, že dobré věci se mají šířit dál.

V současné době pracuji na tom, abych mohla metodu učit a předávat Vám, dalším zájemcům, Vám všem, kteří chcete změnit něco ve svém životě, ať je to cokoli a chcete využít toho největšího daru, co nám život nabízí, své vlastní VOLBY.

Máme-li volbu, můžeme mít život jaký chceme.

Můžeme mít všechno, co chceme. A tak to je….

Děkuji všemu, co mne potkává, děkuji svému tělu, že mi tak dlouho a vytrvale něco sdělovalo, až jsem pochopila….

Přeji Vám všem mnoho úspěchů a pochopení na Vaší Cestě k sobě.

Jsem velmi vděčna Životu, že mne vede touto cestou a vážím si skutečnosti, že mé jméno, jako facilitátorky metody, je uvedena v seznamu studentů absolventů na stránkách Three in one Concepts v USA.